Ciekawostki Ursus

Drugie życie Ursusa dzięki dobrej farbie do ciągnika

Ciągniki Ursus od dawna cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród polskich rolników. W wielu gospodarstwach cały czas z powodzeniem używane są modele Ursus C-330 czy Ursus C- 360. Pracują bez względu na pogodę i w trudnym terenie, gdzie piach, błoto, kamienie, drzewa, wystające pieńki lub inne przeszkody to zwykła codzienność.

Aby cena nie zrujnowała portfela

Takie warunki sprawiają, iż nie tylko łatwo o awarię, ale również o uszkodzenie karoserii lub lakieru. Poza tym Ursus pracujący w polskim gospodarstwie, to często także ciągnik wyprodukowany wiele lat temu i ślady użytkowania są również widoczne w ubytkach w malowaniu. To nie tylko brzydko wygląda, ale to również jest idealną sytuacją dla rdzy, która tylko czeka, aby z małego ogniska stać się poważnym problemem. Z tych lub innych powodów przychodzi więc w końcu taki moment, że trzeba rozważyć malowanie naszego Ursusa. Na przykład jego poszczególnych elementów lub od razu całego ciągnika. Tym bardziej, że wielu z tymi starszymi ciągnikami nie ma zamiaru się rozstawać. I nie tylko dlatego, iż ciągle „dają radę”, ale również z powodów sentymentalnych. Nowa farba do Ursusa da mu na pewno drugie życie. Tylko gdzie kupić taką, która z jednej strony spełniłaby swoje zadanie, a z drugiej jej cena nie zrujnowała budżetu.

Odporna i bardzo krótko schnie

Szukanie jej w firmowych sklepach lub w serwisach na pewno nie należy do najlepszych rozwiązań. Dlatego warto przyjrzeć się zasobom, które posiada niejeden internetowy sklep rolniczy. Zawsze będzie tam taniej niż w każdym innym sklepie stacjonarnym, a farba do maszyn rolniczych, w tym farba do ciągników Ursus na pewno będzie na jego “półkach”. Dedykowana jest m.in. farba Granit, która spośród innych wyróżnia się między innymi tym, że jest odporna na uderzenia, zadrapania i działanie warunków atmosferycznych. Ma wysoki połysk oraz doskonale wiąże się z podłożem i schnie bardzo szybko, bo w ciągu trzech godzin.

Magazyny pełne towarów to tylko jedyna zaleta, którą posiada sklep rolniczy online. Można tu także kupić części do ciągników i inne części rolnicze do maszyn rolniczych wyprodukowanych nie tylko w ostatnim czasie, ale również przed laty. Poza tym można tu zaopatrzyć się w tak zwane zamienniki, które jakością i trwałością odpowiadają oryginałom, ale są od nich o wiele tańsze.

traktor

Zakupy bez wychodzenia z domu

Poza tym kupowanie poprzez internetowy sklep rolniczy to też wielka wygoda. Każdy zakup można wybrać i zamówić bez wychodzenia z domu. I towar na wskazany adres będzie dostarczony. Przeważnie trwa to nie więcej kilkadziesiąt godzin od czasu zamówienia.

Tego typu sklep rolniczy gwarantuje również swojemu klientowi więcej praw niż takiemu, który kupuje w sklepie stacjonarnym. Nie trzeba się martwić, co się stanie, gdy dostarczony towar będzie uszkodzony lub okaże błędem. Wszystko można zwrócić w ciągu kilku tygodni bez podania przyczyny. Internetowy sklep rolniczy stwarza także możliwość skontaktowania się przed zakupem z doradcą, który na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości klienta.

Powiązane artykuły

Back to top button